Od tego roku szkolnego pracuje z nami lektor języka angielskiego. Nasi uczniowie mają możliwość w naturalny sposób przyswajać ten język. Zajęcia odbywają się po polsku i po angielsku.

Dla rozwoju duchowego dzieci mamy jogę, lekcje ciszy i trening uważności.

DZIĘKI SWOJEJ STRATEGII DZIAŁANIA MAMY STUPROCENTOWE ZADOWOLENIE DZIECI!!!

Zapraszamy na FACEBOOKA (ikonka powyżej-na zdjęciu) - znajdziecie tam Państwo interesujące informacje o edukacji i nie tylko...

Prowadzimy zapisy pod nr tel. 607213533
oraz zapisy do Przedszkola i żłobka przy ul. Szubińskiej 4 pod nr tel. 605045266 www.montessori-firststep.pl

Zapraszamy rodziców na indywidualne spotkania w siedzibie szkoły.
Ilość miejsc ograniczona.

Informujemy, że prowadzimy nauczanie indywidualne dla dzieci niepełnosprawnych. Wykorzystujemy walory terapeutyczne materiałów Montessori, przygotowując w ten sposób dzieciom sytuacje do działań zgodnie z ich rytmem rozwojowym i możliwościami. Metoda Montessori dostarcza ćwiczeń praktycznych, bezpośrednio związanych z kształceniem zaradności i współżycia w środowisku. Praca dziecka dotyczy działania na konkrecie oraz powtarzaniu czynności kształcących umiejętności praktyczne potrzebne w działaniu dnia codziennego.
Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w siedzibie szkoły po uprzednim umówieniu telefonicznym.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach.
Przyjmujemy również zapisy dzieci w ramach edukacji domowej do klas 1-3

Szkoła uczestniczy w programie Ministerialnym
"EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE"
co oznacza, że każdy nasz uczeń w swoim planie tygodniowym ma obowiązkową godzinę nauki gry w szachy.

Zapraszamy do Wirtualnej Wizyty u nas!